تبلیغات
وبلاگ هواداران محمد علیزاده - خرید لایسنس اورجینال از شاپ کسپرسکی

وبلاگ هواداران محمد علیزاده

سایت شاپ کسپرسکی به ادرس shopkaspersky.com خرید لایسنس آنتی ویروس ۲۰% تخفیف ویژه در صورت خرید مستقیم از شرکت ارسال رایگان به سراسر کشور.

خوشبختانه به دلیل تهیه تعداد بالای محصولات لایسنس اورجینال کسپرسکی توسط این شرکت قبل از بالا رفتن قیمت دلار ،محصولات کسپرسکی را میتوانید به قیمت دلار ۳ ماه پیش از این شرکت خرید نمایید. خرید لایسنس اورجینال kaspersky

 خرید آنتی ویروس کسپرسکی  خرید آنتی ویروس kaspersky

قابل نصب بر روی ۱ کامپیوتر: ۵۲۰۰۰ تومان قابل نصب بر روی ۳ کامپیوتر: ۹۵۰۰۰ تومان + تحویل رایگان + نصب رایگان + آموزش رایگان + پشتیبانی یکساله + گارانتی یکساله + تعویض رایگان ویندوز در صورت درخواست مشتری قبل از نصب آنتی ویروس

قیمت کسپرسکی لایسنس اورجینال ۲۰۱۶ – Kaspersky Antivirus 2016 قابل نصب بر روی ۱ کامپیوتر: ۳۵۰۰۰ تومان قابل نصب بر روی ۳ کامپیوتر: ۷۰۰۰۰ تومان + نصب رایگان + آموزش رایگان + پشتیبانی یکساله + گارانتی یکساله

کسپرسکی تحت شبکه – Kaspersky OpenSpace 2016  قابل نصب بر روی ۱۰ دستگاه به بالا + صدور لایسنس اورجینال به نام مشتری + تحویل رایگان + نصب رایگان + آموزش رایگان + پشتیبانی یکساله + گارانتی یکساله خرید آنتی ویروس Kaspersky

قیمت کسپرسکی لایسنس اورجینال موبایل – Kaspersky Mobile Security قابل نصب بر روی ۱ دستگاه: ۲۸۰۰۰ تومان + نصب رایگان + آموزش رایگان + پشتیبانی یکساله + گارانتی یکساله

جهت اطلاع از نسخه مناسب برای شبکه های کامپیوتری خود و اطلاع از قیمتهای این نسخه با شرکت تماس حاصل نمایید.

لایسنس اورجینال کسپرسکی اندروید – هرگاه صحبت ویروس‌ها، حملات اینترنتی، سرقت هویت و تبهکارانی می‌شود که قصد سرقت اطلاعات کارت اعتباری یا بانکی را دارند، اسمارت‌فون (تلفن هوشمند) و تبلت شما نیز به همان اندازه رایانه‌تان آسیب‌پذیر می‌نماید. به علاوه، وسایل همراه جمع و جور امروزی بسیار مستعد گم شدن هستند و هدف آسانی برای سارقان محسوب می‌شوند. درنتیجه احتمال افتادن اطلاعات حساس به دست افراد ناباب نیز بیشتر می‌شود. با خرید لایسنس اورجینال لایسنس اورجینال کسپرسکی از تمامی تهدیدها به دور باشید

امروزه کامپیوترهای شخصی بطور چشمگیری با تهدیدات ترکیبی مواجه هستند و اصطلاحاً”حملات زیر زمینی” در هنگام اتصال به اینترنت در حال رشد روزافزون است. لذا، راه حل ضد ویروسی به تنهایی توان محافظت از سیستم شما را ندارد. بعد از خرید آنتی ویروس کسپرسکی اینترنت سکوریتی حاوی آخرین تکنولوژیهای پیشرفته لابراتوار کسپرسکی جهت محافظت دربرابر کدهای مخرب، حملات شبکه و جلوگیری از اسپم می باشد.

کلیه اجزاء kaspersky.com جهت جلوگیری از تداخلهای سیستم و اطمینان از عملیات سریع کامپیوتر شما با هم مجتمع شده اند.

کسپرسکی لایسنس اورجینال ۲۰۱۶ – Kaspersky Antivirus 2016 ، ترکیبی از متدهای دفاعی سنتی با آخرین تکنولوژی جلوگیری کننده جهت آماده سازی مستحکم و محافظت مستقل در برابر کدهای مخرب می باشد. کاربران غیرحرفه ای بدنبال آنتی ویروسی هستند که براحتی نصب و تنظیم می شوند و کاربران حرفه ای نیز، نیازمند آنتی ویروسی هستند که علاوه بر سازگاری بالا، بانیازهای شخصی آنها متناسب باشد.

خرید لایسنس اورجینال کسپرسکی کلیه نیازهای کاربران مبتدی و حرفه ای را تامین میکند. لایسنس اورجینال کسپرسکی بطور قابل توجهی با سیستم عاملهای خانواده ویندوز مایکروسافت (شامل ویندوزهای ۶۴ بیتی) و دیگر برنامه های امنیتی در کامپیوترهای شخصی (بطور مثال فایروالها) سازگاری عالی دارد.

لازم به ذکر است لایسنس اورجینال کسپرسکی کامپیوتر شما را در برابر تهدیدات اینترنتی محافظت نمیکند و در صورتی که کامپیوتر شما به اینترنت متصل است توصیه اکید ما استفاده از کسپرسکی اینترنت سکوریتی میباشد.

کسپرسکی اینترنت سکیوریتی مولتی دیوایس ۲۰۱۶,۲۰۱۷ (Handhelds) و PDA ها را در مقابل کدهای مخرب حفظ می کند .لایسنس اورجینال کسپرسکی در حالت Real Time تمامی تلاشها برای دسترسی به اطلاعات ، Object ها و Database ها را کنترل می کند . در خرید آنتی ویروس کسپرسکی همچنین قابلیت اسکن بر اساس درخواست شما یا on-demand-scanning را برای شما فراهم می سازد، تا اطلاعات موجود در حافظه و کارتها توسعه را به راحتی Scan کنید.

کسپرسکی تحت شبکه – Kaspersky Open Space Security این نسخه از لایسنس اورجینال کسپرسکی برای سیستمهای تحت شبکه و حداقل تعداد ۱۰ سیستم تحت شبکه میباشد و دارای نسخه های زیر است:

             Kaspersky Work Space Security

          Kaspersky Business Space Security

          Kaspersky Enterprise Space Security

          Kaspersky Total Space Security

در خرید آنتی ویروس kaspersky هر یک از نسخه های فوق برای شبکه های خواصی طراحی شده است، جهت اطلاع از نسخه مناسب برای شبکه های کامپیوتری خود و اطلاع از قیمتهای این نسخه با شرکت تماس حاصل نمایید.

نسخه لایسنس اورجینال کسپرسکی ۲۰۰۷

نسخه ۲۰۰۷ یا ۶ اولین نسخه از سری نرم‌افزارهای اینترنت سکیوریتی کسپرسکی بود. خرید آنتی ویروس kaspersky مجله پی‌سی ورلد این نسخه را به خاطر عملکرد خوب در شناسایی بدافزارها مورد تقدیر قرار داد. خرید آنتی ویروس kaspersky این نرم‌افزار ۱۰۰درصد بدافزارهای موجود در لیست بدافزارهای شایع شده ژانویه ۲۰۰۶ متعلق به موسسه wild list را شناسایی کرد. خرید آنتی ویروس kaspersky کسپراسکای اینترنت سکیوریتی قادر به اسکن فایل‌های فشرده شده و پک شده بود و ۸۳٫۳ درصد از بدافزارهای پنهان و ۱۰۰ درصد از نمونه‌های آگهی‌افزارها را می‌توانست شناسایی کند. یکی از انتقادات وارد بر این نسخه عدم توانایی آن در پاک کردن کامل فایل‌های آلوده و داده‌های آنها از رجیستری ویندوز بود.

 

کسپراسکای اینترنت سکیوریتی (به انگلیسی: Kaspersky Internet Security) یک مجموعه نرم‌افزاری امنیت اینترنت است که توسط شرکت کسپراسکای توسعه داده می‌شود. این نرم‌افزار بر روی سیستم‌عامل ویندوز اجرا می‌شود و قابلیت شناسایی و از بین بردن بدافزارها و همچنین مقابله با هرزنامه‌های ایمیلی، حملات فیشینگ و سرقت اطلاعات را دارد.

 

نسخه ۲۰۰۸

در نسخه لایسنس اورجینال ۲۰۰۸ یا ۷ رابط کاربری آن دوباره طراحی شد و نام اجزای آن تغییر کرده بود و دوباره سازمان دهی شده بود. نام بخش ضدهکر به دیوار آتش تغییر یافت و قسمت ضدجاسوس‌افزار در بخش کنترل حریم خصوصی (Privacy Control) ادغام شد. ویژگی کنترل والدین (Parental controls) هم در این نسخه معرفی شد. بخش مسدود کننده هرزنامه با اوت لوک، اوت لوک اکسپرس، ویندوز میل و نرم‌افزار the bat هماهنگ شده بود و محتوای ایمیل‌ها تحلیل و امتیاز بندی می‌شد و این امتیاز بندی ایمیلها توسط دو برچسب «هرزنامه» و یا «احتمالاً هرزنامه» مشخص می‌شد.

 

نسخه ۲۰۰۹

نسخه لایسنس اورجینال kaspersky ۲۰۰۹ یا ۸ با ارائه محیط نرم‌افزاری جدید، بخش مسدود کننده نرم‌فزارها، هسته ضدویروس به‌روز شده و یک اسکنر بررسی آسیب‌پذیری منتشر شد. پنجره اصلی آن به چهارقسمت تقسیم می‌شد و یک نوار وضعیت که رنگهای آن به سبز، زرد و قرمز تغییر می‌کرد به صفحه اصلی آن اضافه شده بود. طبق آزمایش‌های انجام شده این نسخه قادر به شناسایی ۹۵ الی ۹۹ درصد بدافزارها بود.

 

نسخه لایسنس اورجینال کسپراسکای ۲۰۱۰

محیط گرافیکی در این نسخه نیز شامل تغییراتی بود و ویژگی سندباکس که اجازه اجرای نرم‌افزارها را در یک محیط مجازی بدون ارتباط با سیستم‌عامل اصلی می‌داد از قابلیت‌های جدید این نسخه بود. همچنین این نسخه را می‌توان در ویندوز ۷ مورد استفاده قرار داد.

 

نسخه لایسنس اورجینال ۲۰۱۱

در ۸ ژوئن ۲۰۱۰ شرکت کسپراسکای نسخه بتای اینترنت سکیوریتی ۱۱ یا ۲۰۱۱ را برای کاربران ویندوز منتشر ساخت. در این نسخه رابط کاربری تغییر کرده‌است و ابزارک‌هایی برای استفاده در ویندوز ویستا و ۷ قرارداده شده که با بهره‌گیری از آنها می‌توان وضعیت امنیتی سیستم را بر روی دسکتاپ مشاهده کرد و یا یک فایل را تنها با یک کلیک اسکن کرد.[۱]

 

نسخه لایسنس اورجینال کسپرسکی ۲۰۱۴

در نسخه جدید این بسته امنیتی که با نامKaspersky Internet Security 2014 عرضه شده است، ویژگی‌های جدیدی به نرم‌افزار اضافه شده است. به منظور افزایش امنیت نرم‌افزارهای اجرایی ویندوز شما، حالت "نرم‌افزارهای مطمئن" اضافه شده است، عملکرد حالت "Safe Money" بهبود پیدا کرده و شما می‌توانید از یک مرورگر مشخص برای مراجعه به سایت‌های بانک و مراکز مالی خود استفاده نمایید. عملکرد بخش "Parental Control" بهبود شگرفی پیدا کرده به طوری که گزینهٔ تنظیم اجازه‌های مختلف به ویندوز در جهت اجرای بازی‌ها و نرم‌افزارها اضافه شده است.

منبع : shopkaspersky.com شاپ کسپرسکی

نظرات() 
drunk driving attorney
دوشنبه 28 آبان 1397 09:55 ب.ظ
Woah! I'm really loving the template/theme of this blog.
It's simple, yet effective. A lot of times it's challenging to get that "perfect balance" between usability and appearance.
I must say that you've done a excellent job with this.
Also, the blog loads extremely fast for me on Chrome.
Excellent Blog!
Nestor
یکشنبه 15 مهر 1397 07:35 ب.ظ
What's up everyone, it's my first go to see at this web page, and paragraph is in fact fruitful for me, keep
up posting these articles or reviews.
criminal justice attorney
شنبه 14 مهر 1397 07:50 ق.ظ
I know this if off topic but I'm looking into
starting my own weblog and was curious what all is required to get setup?
I'm assuming having a blog like yours would cost a pretty penny?
I'm not very internet savvy so I'm not 100% certain. Any suggestions or advice would be
greatly appreciated. Appreciate it
criminal justice attorney
جمعه 13 مهر 1397 11:13 ب.ظ
Nice response in return of this difficulty with solid arguments
and telling the whole thing concerning that.
Johnette
سه شنبه 3 مهر 1397 01:53 ب.ظ
An intriguing discussion is worth comment.
I believe that you should write more about this subject, it may
not be a taboo subject but generally people
do not speak about such topics. To the next!
Cheers!!
Hans
سه شنبه 3 مهر 1397 06:31 ق.ظ
Great blog right here! Also your site quite a bit
up fast! What host are you using? Can I am getting your affiliate link in your
host? I desire my site loaded up as quickly as yours lol
Laverne
دوشنبه 2 مهر 1397 11:59 ق.ظ
Hi there, I discovered your web site by way of Google even as looking for
a similar matter, your site got here up, it appears to be
like good. I have bookmarked it in my google bookmarks.
Hello there, just become alert to your blog via Google, and located that it's truly informative.
I'm gonna watch out for brussels. I'll appreciate when you
proceed this in future. Lots of people will likely be benefited out of your writing.
Cheers!
level tools
دوشنبه 26 شهریور 1397 11:47 ب.ظ
These levels can usually be gotten approximately $ 20, and
in many cases less if they're purchased as discount tools.

And the best part is because won't break your budget - laser tools
are affordable and can be also found as discount tools.
So, listed here are the top ten DIY tools, starting
from power tools, to garden tools, to make certain DIY always goes right.
Http://Thehill.Com/
دوشنبه 26 شهریور 1397 06:38 ب.ظ
F*ckin' rеmarkable issues here. I аm very satisfied to see your articlе.
Thank yoս a lot and i amm taking a look ahead to touϲh yoᥙ.
Will you ⲣlease drop me a e-mail?
Blundering Ben
دوشنبه 26 شهریور 1397 09:41 ق.ظ
I'm dearly, deeply and utterly passionate about my reader getting just what she wishes and I let those thoughts guide the things I write.
Blundering Ben
دوشنبه 20 فروردین 1397 05:30 ب.ظ
The individuals making the big cash that most people are after most
likely have small animal awareness therefore simply trickles straight down.
joma jewellery glasgow
یکشنبه 19 فروردین 1397 04:53 ق.ظ
When Kate wears the 'Halo' tiara next, I'd be very shocked if she
doesn't elect to put on the earrings, too.
garciniacambogiapremium.net
چهارشنبه 15 فروردین 1397 09:06 ب.ظ
Have been taking little over a month.
charlotte chiropractor open saturday
چهارشنبه 15 فروردین 1397 10:01 ق.ظ
Chiropractic care is for all the family.
stockists of joma jewellery
دوشنبه 13 فروردین 1397 08:49 ق.ظ
With reward-wrapping paper rip up small pieces and it apply it to your pot
as if you happen to were adding a layer of paper mache.
garciniacambogiapremium.net
دوشنبه 13 فروردین 1397 08:24 ق.ظ
Have been taking little over a month.
joma jewellery sheffield
دوشنبه 13 فروردین 1397 06:20 ق.ظ
Way earlier than the invention of valuable metals like gold, silver,
copper or bronze and many others. women knew easy methods
to adorn themselves.
Joma Jewellery
دوشنبه 13 فروردین 1397 04:13 ق.ظ
In the present day, china market is the second-largest
in the silver jewellery and is projected by 2020 to be the most important, following the United States.
https://i.imgur.com/l7Zk2xt.jpg
دوشنبه 13 فروردین 1397 03:38 ق.ظ
The company just lucked away. Plus, Coke had vast sums of dollars readily available
to weather the storm.
garciniacambogiapremium.net
یکشنبه 12 فروردین 1397 11:04 ب.ظ
Have been taking little over a month.
garcinia free trial
یکشنبه 12 فروردین 1397 09:01 ب.ظ
Have been taking little over a month.
Blundering Ben
یکشنبه 12 فروردین 1397 08:46 ب.ظ
Sometimes I wonder if women and men actually fit each other.
What causes pain in the Achilles tendon?
شنبه 1 مهر 1396 02:08 ب.ظ
You really make it seem so easy with your presentation but I find this matter
to be actually something that I think I would never understand.

It seems too complex and very broad for me. I'm looking forward for your next
post, I'll try to get the hang of it!
foot problems
شنبه 18 شهریور 1396 11:36 ق.ظ
You can certainly see your skills in the article
you write. The sector hopes for even more passionate writers such as you who are not afraid to say how they believe.
Always go after your heart.
What causes the heels of your feet to burn?
دوشنبه 16 مرداد 1396 12:09 ق.ظ
Hey, I think your site might be having browser compatibility issues.
When I look at your website in Chrome, it looks fine but when opening in Internet
Explorer, it has some overlapping. I just wanted to give you a quick heads up!
Other then that, terrific blog!
What do you do for a strained Achilles tendon?
شنبه 14 مرداد 1396 05:03 ق.ظ
Fastidious replies in return of this issue with real arguments
and explaining all on the topic of that.
burgessjsfaptddnb.soup.io
جمعه 16 تیر 1396 10:16 ب.ظ
Hey there! I know this is kinda off topic however , I'd figured I'd ask.

Would you be interested in trading links or maybe guest writing a
blog post or vice-versa? My site goes over a lot of the same topics as yours and I feel we could greatly benefit from each other.

If you might be interested feel free to send me an email.
I look forward to hearing from you! Fantastic blog by the way!
foot pain conditions
دوشنبه 12 تیر 1396 09:24 ب.ظ
Hello i am kavin, its my first occasion to commenting anyplace, when i read
this article i thought i could also make comment due to this good paragraph.
foot pain in the arch
چهارشنبه 31 خرداد 1396 06:48 ب.ظ
What's up i am kavin, its my first occasion to commenting anywhere, when i read this piece
of writing i thought i could also make comment due to this sensible piece of writing.
foot pain after running
چهارشنبه 31 خرداد 1396 01:38 ب.ظ
You can definitely see your enthusiasm in the paintings you write.

The arena hopes for even more passionate writers like you who aren't afraid to mention how they believe.
At all times follow your heart.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نمایش نظرات 1 تا 30

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :